מהי פודרה?

פודרה היא מוצר קוסמטי שניתן למרוח על העור כדי להדגיש איפור, להפחית ברק ולשלוט בשמן.

ישנם סוגים רבים ושונים של פודרה בשוק. חלקם נועדו לספק כיסוי לפגמים כגון כתמים או צלקות. אחרים מיועדים לשימוש על הגוף, למשל בדאודורנט.

סוגי הפודרה הנפוצות ביותר הן פודרה דחוסה ופודרה משוחררת. פודרה דחוסה מגיעה בצורות רבות ממיכלי פודרה קומפקטיים ועד לצנצנות קטנות של פודרה רופפת עם מסנן מובנה. ניתן למרוח פודרה רופפת עם מברשת, אך הן מגיעות גם בגדלים שימושיים לנסיעות המאפשרות לך לקחת אותן לכל מקום שאת הולכת! כנסי לאתר של מק לפודרה המומלצת

מה ההבדלים בין פודרה לגימור ופודרה להגדרה?

פודרה היא מוצר קוסמטי הנמרח על הפנים כדי להגדיר אותן, להפחית את הברק ולהראות מט. 

פודרה היא חומר רופף ויבש שבדרך כלל מורחים על הפנים כדי להגדיר איפור או להפחית ברק. ישנם שני סוגים של פודרה : פודרה לגימור ופודרה להגדרה.

  • פודרה לגימור 

מורכבת לרוב מתערובת של טלק ופיגמנט. מורחים פודרה על האיפור כדי לתת מראה מלוטש סופי ולעזור להפחית את הברק. הפודרה בדרך כלל שקופה או בצבע בהיר מאוד כך שהיא לא משנה את צבע האיפור מתחתיה. פודרה לגימור עשויות עם חלקיקים מחזירי אור כדי לרכך את המראה של קווים עדינים וקמטים. הם גם נותנים לעור זוהר בריא. לעומת זאת, אבקות מקבעות נועדו לעזור לשלוט בעור שומני וליצור גימור מאט.

  • פודרה להגדרה 

הן בדרך כלל פודרה קומפקטית או רופפת עם רמת פיגמנט גבוהה יותר מאשר פודרה לגימור. מטרת פוזרה להגדרה היא להציב את האיפור שלך במקומו כך שהוא יחזיק מעמד כל היום מבלי לדהות או להכתים. פודרה יכולה להיות שקופה או כהה למטרות כיסוי.

לסוגים השונים של פודרה היכנסי לאתר של מאק.